NASZA OFERTA

 Uwaga! Nie prowadzimy sklepu internetowego.
W przypadku pytań o dostępność modeli rowerów, komponentów lub terminy serwisów prosimy o kontakt telefoniczny (781 221 811), wiadomość na messengerze (Facebook - @strefarowery.pl) lub czat na naszej stronie.

 W swojej ofercie posiadamy rowery górskie (hardtail i full-suspension), rowery enduro, rowery przełajowe (gravel), rower szosowe, rowery miejskie, rowery elektryczne, rowery trekkingowe, rowery crossowe (fitnessowe), rowery dziecięce oraz biegówki marek takich jak Superior Bikes, Rock Machine, Frappe, Northtec, Strider.

 U nas, w Strefie Rowery, kupisz części i akcesoria rowerowe, kaski, opony, chemię czyszczącą, smary, a także odżywki i batony, żele, izotoniki.

Specjalizujemy się w kolarstwie górskim - co w czasie wolnym jest naszą wspólną pasją. Kolarstwo i rowery znamy zatem nie tylko z teorii, ale głównie z  własnych doświadczeń.

Prowadzimy profesjonalny serwis rowerowy. Pracujemy na najwyższej jakości narzędziach oraz używamy tylko oryginalnych części zamiennych, nie uznajemy półśrodków i kompromisów.
Chcemy, aby Wasze rowery po opuszczeniu rąk naszych mechaników służyły jak najdłużej i jak najlepiej dając wam 100% satysfakcji i frajdy z jazdy.
Pełen cennik naszego serwisu znajdziecie tutaj: https://www.strefarowery.pl/p/nasza-oferta.html

Nasz serwis wyróżnia też jedyny w Poznaniu profesjonalny serwis amortyzatorów FOX Racing Shox i Marzocchi.
Oprócz tego serwisujemy inne amortyzatory jak np. Rock Shox, Kind Shock czy Suntour.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: https://www.strefarowery.pl/p/autoryzowany-serwis-fox_17.html

 Oferujemy możliwość zakupu bonów podarunkowych:
- na zakupy w naszym salonie (dowolna kwota, cały asortyment)
- na przegląd regulacyjny roweru
- na przegląd kompleksowy roweru
- na Bike Spa
Więcej informacji tutaj.

 

Marki, które posiadamy w ofercie:

 
Superior Bikes, Rock Machine, Frappe, Northtec, Strider, Fox Racing Shox, Shimano, PRO, Kali Protectives, Speedclean 890, Fenwicks, Expand, Accent, OPC, Lizard Skins, Continental, CST Tires, Tacx, Ritchey, Selle Italia, Penco, ALE - Active Life Energy, Willow Batony, Kawa dla kolarzy, Unit
i wiele innych.

Popularne